O nas

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt i wielką przyjemność zaproponować Państwu uczestnictwo w działalności Stowarzyszenia Rzeźników i Wędliniarzy RP.

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP to ogólnopolska organizacja skupiająca właścicieli zakładów branży mięsnej. Celem Stowarzyszenia jest jednoczenie środowiska branżowego oraz reprezentacja i ochrona interesów zrzeszonych członków. SRW RP liczy ok. 200 członków.

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP aktywizuje rzeźników i wędliniarzy do rozwoju i wykorzystania potencjału gospodarczego, wdrażania nowych technologii oraz doskonalenia kwalifikacji zawodowych. Stowarzyszenie stale i rytmiczne przekazuje wszystkim swoim członkom informacje, co pozwala na dotrzymywanie kroku najlepszym w zmieniającej się gospodarce.

Od grudnia 1998 roku SRW RP jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Rzeźników i Wędliniarzy w Brukseli. Skupia ono rzeźników i wędliniarzy z krajów UE, reprezentuje ich interesy przed Komisją Europejską oraz opiniuje projekty rozwiązań w Parlamencie Europejskim. Jest to naszym dużym sukcesem, gdyż w tym przypadku wyprzedziliśmy struktury rządowe w sferze wejścia do UE.

Wstąpienie do Stowarzyszenia Rzeźników i Wędliniarzy niesie za sobą wiele korzyści:

 1. Promuje polskie mięso i jego przetwory w kraju i za granicą.
 2. Reprezentuje interesy swoich Członków.
 3. Wzmacnia więź między Nimi.
 4. Broni Ich interesów.
 5. Udziela wsparcia i pomocy Członkom w trudnych sytuacjach.
 6. Utrzymuje i rozwija tradycję rzeźniczo-wędliniarską.
 7. Organizuje konferencje, warsztaty i szkolenia.
 8. Współuczestniczy w tworzeniu prawa, konsultuje projekty aktów prawnych wykorzystując ekspertów. Inicjuje poprawę niekorzystnych zapisów prawnych.
 9. Dostarcza informacji o obowiązujących przepisach i ich zmianach w Polsce i Unii Europejskiej.
 10. Popularyzuje działalność Członków w środkach masowego przekazu.

Razem możemy zdziałać więcej...

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani czynnym uczestnictwem w życiu branży mięsnej - zapraszamy do wstąpienia w nasze szeregi. Poniżej załączony jest wzór deklaracji członkowskiej, którą należy odesłać na adres Stowarzyszenia (e-mail, fax lub pocztą).

Składka członkowska wynosi 100 zł miesięcznie 

****

Do wstąpienia w szeregi Stowarzyszenia zapraszamy również firmy działające na rzecz branży mięsnej.

Korzyści wynikające z przystąpienia do SRW RP

Stowarzyszenie zobowiązuje się do:

 1. umożliwienia aktywnej współpracy z członkami, biurem i władzami SRW RP;
 2. umożliwienia umieszczania ogłoszeń dotyczących kupna i sprzedaży oraz oferowanych usług w menu „ogłoszenia” na swojej stronie internetowej (www.srw.org.pl);
 3. umieszczenia na stronie internetowej (www.srw.org.pl) w zakładce „Firmy Wspierające” informacji na temat działalności firmy wraz z ofertą;
 4. umieszczenia na stronie internetowej (www.srw.org.pl) w zakładce czynnego linku do strony internetowej Firmy Wspierającej;
 5. mieszczania na stronie internetowej (www.srw.org.pl) logo Firmy Wspierającej;
 6. załączania do korespondencji kierowanej do członków Stowarzyszenia materiałów promocyjnych i reklamowych dotyczących Firmy Wspierającej i jego oferty, w zakresie, formie i częstotliwości uzgodnionej odrębnie między Stronami. W przypadku wzrostu kosztów przesyłki, różnice w kosztach pokrywa strona zlecająca;
 7. zamieszczania informacji nt. Firmy Wspierającej w materiałach informacyjnych przygotowywanych dla członków Stowarzyszenia przy okazji konferencji, szkoleń itp.
 8. udzielania ustalonej bonifikaty na reklamy zamieszczane w czasopiśmie SRW RP Bilans Dodatni.

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.