Zmiana kierownictwa GIJHARS

05.01.2023

Informujemy, że Premier Mateusz Morawiecki powołał na stanowisko Głównego Inspektora Jakości Handlowej Artykułów Rolno- Spożywczych pana Przemysława Rzodkiewicza, tym samym z funkcją żegna się dotychczasowy główny inspektor pan Andrzej Romaniuk

Dr n. med. Przemysław Rzodkiewicz poprzednio pełnił rolę zastępcy Mazowieckiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego. Wcześniej pracował również w Głównym Inspektoracie Sanitarnym (od 1 sierpnia 2018 roku), gdzie piastował funkcję zastępcy dyrektora Departamentu Bezpieczeństwa Żywności i Żywienia GIS. Z wykształcenia jest doktorem nauk medycznych oraz magistrem farmacji. Dr Przemysław Rzodkiewicz jest także nauczycielem akademickim w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. 
 
Liczymy, że nowy inspektor weźmie udział w organizowanym przez nas spotkaniu w dniu 19 stycznia.

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.