Zawsze jest za wcześnie… Nie żyje Renata Domaszczyńska!

06.09.2023
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci Renaty Domaszczyńskiej.  Renata zmarła 3 września. Miała 57 lat. 
Renata Domaszczyńska ukończyła w roku 1990 wydział technologii mięsa w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. 
 
Członkowie Stowarzyszenia Rzeźników i Wędliniarzy, ale także całej branży mięsnej, znali ją od 30 lat, przede wszystkim z jej pracy w firmie  PROMAR w Łomiankach, gdzie zatrudniona była blisko 20 lat (1993-2012) na stanowisku dyrektora marketingu, dyrektora handlowego oraz pełnomocnika Zarządu ds. jakości.  W latach 2012-2014 pracowała na stanowisku marketing manager w Vemag Polska, a od grudnia 2014  na stanowisku director managing RQT.
 
Znaliśmy Renatę jako osobę niezwykle ciepłą, życzliwą, otwartą na ludzi i ich problemy. Dwa  miesiące temu odbierała od przyjaciół i bliskich serdeczne życzenia urodzinowe. Sama nie zapominała nigdy o rocznicach swoich znajomych. W komentarzach na Jej facebookowym profilu czytamy:
 „To nasza kochana przyjaciółka i koleżanka. Będzie jej nam bardzo brakować, bo wzbogacała nasze życie.”
 „Rodzinna, wrażliwa, uważny słuchacz i doradca. Kochająca nad życie rodzinę i dumna z dzieci”.
„Wspaniała Kobieta, Żona i Matka. Wrażliwy człowiek na drugą osobę, świetnie zorganizowana i pracowita, o pięknej duszy”.
„Po prostu niemożliwe… Renatko do zobaczenia, bo to pewne…”
 
Ceremonia pożegnalna odbędzie się 8 września o godz.12.00 w Kościele Świętej Katarzyny w Warszawie przy ul. Fosa 17. Po niej nastąpi odprowadzenie na cmentarz przy ul. Wałbrzyskiej.
Renato, odpoczywaj w pokoju… a jednak nam żal…

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.