Zaproszenie na konferencję w dniu 19 stycznia 2023 roku

28.12.2022

19 stycznia Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP dzięki uprzejmości Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi organizuje w gmachu resortu konferencję poświęconą wyzwaniom branży mięsnej w roku 2023. Tym samym chcielibyśmy zapoczątkować coroczne spotkania branży z najważniejszymi przedstawicielami administracji rządowej, które staną się platformą wymiany doświadczeń. W naszym zamyśle będzie ona doskonałą szansą przedstawienia problemów branży, z drugiej strony ogromną potrzebą branży jest również poznanie kierunków działania, planów oraz założeń resortu rolnictwa oraz agencji rządowych. Ważny jest wzajemny dialog, którego branża mięsna potrzebuje.
Do udziału w wydarzeniu zaproszenie otrzymali:
Janusz Wojciechowski- Komisarz Unii Europejskiej ds. rolnictwa (potwierdzony udział)
Henryk Kowalczyk- Wicepremier, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi 
Janusz Kowalski- Wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi (potwierdzony udział)
Paweł Niemczuk- Główny Lekarz Weterynarii
Waldemar Humięcki- Dyrektor Generalny Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa
Wydarzenie odbędzie się w Ministerstwie Rolnictwa w Sali Wzorcownia, początek konferencji planowany jest na godzinę 12.00
Bardzo liczymy na Państwa udział!
W związku z faktem, że wydarzenie odbędzie się w Ministerstwie Rolnictwa, resort rolnictwa wymaga od nas przesłania listy uczestników wydarzenia najpóźniej do 17 stycznia.

z poważaniem
Tomasz Parzybut
Prezes Zarządu Głównego SRW RP

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.