Zaproszenie do składania ofert na realizację kampanii promocyjno-informacyjnej

03.03.2017

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT NA REALIZACJĘ KAMPANII PROMOCYJNO-INFORMACYJNEJ "EUROPA PEŁNA SMAKÓW - TRADYCJA I JAKOŚĆ"

Konsorcjum w składzie: Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy Rzeczypospolitej Polskiej – Lider, Krajowy Związek Grup Producentów Owoców i Warzyw - Spółdzielnia Osób Prawnych – Konsorcjant, zaprasza do wzięcia udziału w postępowaniu ofertowym mającym za zadanie wyłonić podmiot, który zrealizuje w/w kampanię promocyjno-informacyjną.


Ofertę należy składać na adres:

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP
ul. Miodowa 14,
00-246 Warszawa

Ostateczny termin składania ofert upływa w dniu 7 kwietnia 2017 r., o godzinie 14.00

Specyfikacja istotnych warunków zamówienia znajdują się na stronie internetowej Stowarzyszenia Rzeźników i Wędliniarzy RP

W przypadku pytań należy kontaktować się ze Stowarzyszeniem Rzeźników i Wędliniarzy RP – Liderem Konsorcjum, pod adresem e-mail: biuro@srw.org.pl

Niniejsze zaproszenie opublikowano w dniu 03.03.2017 r. 

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.