Spotkanie z przedstawicielami Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy Weterynarii

17.02.2023

W dniu 14 lutego br. odbyło się spotkanie z Prezesem Stowarzyszenia Rzeźników i Wędliniarzy Rzeczypospolitej Polskiej - Panem Tomaszem Parzybutem orazprzedstawicieli OZZLW, lek. wet. Macieja Olechowskiego i lek. wet. Moniki Wudarczyk.

Spotkanie odbyło się w dobrej atmosferze, a strony zadeklarowały chęć nawiązania ściślejszej współpracy oraz dialogu społecznego. Wymieniono spostrzeżenia na temat bieżących problemów dot. m.in. dobrostanu zwierząt i propozycje wprowadzenia rozwiązań prawno-organizacyjnych, mających na celu eliminację pojawiających się nieprawidłowości.  Dodatkowo w czasie spotkania, obie strony zgodziły się w tym, jak ważną rolę pełni urzędowy lekarz weterynarii w trakcie nadzoru nad bezpieczeństwem żywości pochodzenia zwierzęcego.

 

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.