Shop Doctor i „sklepowe rewolucje” na Polagra Food

21.03.2018

Już w maju Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD. Podczas tegorocznego wydarzenia, w ramach ekspozycji, będzie funkcjonowała scena, na której pojawią się eksperci, z którymi będzie można porozmawiać o branży spożywczej, zachowaniu konsumentów i ich preferencjach.

W gronie zaproszonych gości pojawi się między innymi dr Marek Borowiński, znany jako lekarz sklepów, który prowadzi swój autorski program telewizyjny „Sklepowe Rewolucje”. Dr Marek Borowiński jest specjalistą od psychologii koloru i komunikacji marketingowej, a także konsultantem, doradcą
i szkoleniowcem wielu firm. Szczególnym uznaniem cieszą się prowadzone przez niego audyty sklepów, dzięki którym udaje się poprawić ich funkcjonowanie, sprzedaż i komunikację marketingową.

Dr Marek Borowiński doskonale rozumie i zna specyfikę punktu sprzedaży, parząc na niego oczami klientów. Jest sędzią międzynarodowym w konkursach na najlepsze sklepy w Polsce i za granicą. Specjalizuje się w psychofizjologii widzenia, czyli uświadamia właścicielom jak mózg klienta patrzy
i odbiera ich sklep, firmę czy też produkt.

Podczas targów POLAGRA FOOD, w dniach 8-10 maja, dr Marek Borowiński poprowadzi
aż 5 specjalistycznych wykładów:

  • Sklepowe Rewolucje, czyli jak uleczyć sklep i zwiększyć sprzedaż
  • Shop Doctor i jego metamorfozy sklepów spożywczych
  • Najnowsze trendy w handlu, czyli jak dotrzeć do nowego pokolenia nabywców i zwiększyć sprzedaż?
  • Design sklepu, a neuromarketing, czyli jak czuje mózg na zakupach
  • Audyt Twojego sklepu, czyli jak zwiększyć zyski w sklepie spożywczym

Szczegółowe informacje na temat ww. wykładów znajdują się na stronie www.polagra-food.pl. Spotkania mają charakter otwarty - nie obowiązują wcześniejsze zapisy. Wstęp jest bezpłatny dla wszystkich uczestników targów POLAGRA FOOD.

Zachęcamy do obejrzenia wywiadu z dr Markiem Borowińskim – TUTAJ.
Na kanale Youtube >>>


Przypominamy, że targi POLAGRA FOOD w tym roku odbędą się wiosną, w dniach 8-10 maja.

Więcej informacji: www.polagra-food.pl.

Kontakt dla mediów: Katarzyna Świderska, e-mail: katarzyna.swiderska@mtp.pl, tel. 691 033 850.

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.