Poznajcie nową firmę wspierającą – ARENA TAX

12.05.2023

Jedną z nowych firm wspierających Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP jest grupa Arena Advisory. Umowę o współpracy podpisano w marcu tego roku.

Arena to jedna z najszybciej rozwijających się grup spółek doradczych w Polsce. Skutecznie doprowadza do końca nawet najbardziej złożone zagadnienia podatkowe, prawne i księgowe, dzięki poznawaniu lokalnych uwarunkowań i charakteru rozliczeń międzynarodowych. Tworzy elastyczne rozwiązania dla firm i korporacji. Stawia na potencjał cyfrowej rewolucji i jej wpływ na rozwój organizacji.

Arena Advisory działalność rozpoczęła w 2012 roku, operując na rynku usług doradztwa podatkowego pod marką Arena Tax. Wraz z rozwojem działalności podatkowej oraz wychodząc naprzeciw potrzebom swoich partnerów biznesowych rozwija kolejne, nowe linie biznesowe. Obecnie świadczy usługi w zakresie: doradztwa podatkowego, cen transferowych i wycen, księgowości, doradztwa prawnego, automatyzacji procesów i wdrożeń systemów oraz doradztwa biznesowego. Interdyscyplinarny charakter usług pomaga kompleksowo wspierać podmioty działające w różnych sektorach gospodarki. Jednym z bardzo dobrze rozpoznanym sektorem jest branża spożywcza, w tym mięsna.

Na stronie www.arenaadvisory.com możemy przeczytać: „Wyróżniamy się empatycznym i bezpośrednim podejściem, pozwalającym na pełne zrozumienie potrzeb i istoty biznesu klientów. Stawiamy na wzajemny szacunek i współpracę. Cenimy ludzi potrafiących grać zespołowo, dzięki czemu rozwijamy się razem z klientami i współpracownikami, jako stabilny i zaufany partner na lata. Zrozumienie, rozwój i skuteczność to nasze priorytety”.

Arena Advisory jest aktywnym członkiem międzynarodowych organizacji branżowych, bilateralnych izb handlowych i krajowych stowarzyszeń dla przedsiębiorców. Managerowie i specjaliści Arena Advisory często biorą również udział w konferencjach, dyskusjach, szkoleniach oraz wydarzeniach, występując jako prelegenci, paneliści i uznani eksperci.

Specjaliści z Arena Tax organizują liczne webinaria dla firm z różnych branż. Jedno z ostatnich (25 kwietnia) dedykowane było dla branży mięsnej. Odbywało się pod hasłem: „Jak wygenerować oszczędności podatkowe?”. Spotkało się ze sporym zainteresowaniem, a jego uczestnicy ocenili szkolenie bardzo wysoko. Do tego typu seminariów internetowych współpracujące z Areną Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP będzie wracać.

Tę krótką prezentację Arena Tax - firmy wspierającej SRW RP – traktujemy jako wstęp do rozmowy z Michałem Musielakiem, Group Managing Partner, która już wkrótce pojawi się na stronie www.srw.org.pl.

Bożena Skarżyńska

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.