OFERTA POMOCY W PRZYGOTOWANIU ETYKIET

13.06.2019

 

 

OFERTA POMOCY W PRZYGOTOWANIU ETYKIET  

  

Oferujemy Państwu współpracę przy przygotowaniu etykiet dla wszystkich produktów mięsnych i drobiowych. Przygotowane etykiety będą gotowe do obróbki graficznej i druku.  

Za pomocą oprogramowania komputerowego Quanto Advanced otrzymamy wszystkie dane konieczne do przygotowania etykiety produktu, zgodnie z Rozporządzeniem nr 1129/2011:  

 

  1. – Zawartość mięsa (w tym nadmiar tłuszczu i tkanki łącznej, konieczne do         zadeklarowania)   
  2. – Deklaracja składników  
  3. – Wartość odżywcza produktu  

 

3 warianty współpracy z udziałem dr hab. Kazimierza Dąbrowskiego:  - Przygotowanie etykiety od początku na podstawie udostępnionych na zasadzie    poufności, niezbędnych danych,  

  • Pomoc w wyliczeniu poszczególnych elementów etykiety on-line (komunikacja za pomocą    platformy Cisco Webex udostępnionej przez Stowarzyszenie),  
  • Sprawdzenie poprawności wyliczeń zawartych na etykiecie.

 

Cena usługi ustalana jest indywidualnie, zależnie od zadania i czasu niezbędnego do jego wykonania. Dla członków Stowarzyszenia obowiązuje rabat w wysokości 20%.  

 

Konsultacje oraz wyliczenia przeprowadzi: 

   

Dr hab. Kazimierz Dąbrowski - absolwent i wieloletni pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Technologii Żywności SGGW w Warszawie. Od ponad 20 lat biznesowo związany z przemysłem mięsnym i drobiarskim w Polsce i kilku krajach europejskich w zakresie opracowywania rozwiązań technologicznych.    

Autor i współautor kilkudziesięciu publikacji naukowych i kilku książek z zakresu technologii mięsa oraz dodatków funkcjonalnych do żywności.   

 

Aby przygotować etykietę produktu konieczne są dane surowców i składników, mianowicie:

  1. Zawartość tłuszczu, białka, tkanki łącznej w surowcach mięsnych; gatunek zwierząt 
  2. Zawartości białka, tłuszczu, węglowodanów, cukrów w składnikach i surowcach uzupełniających
  3. Nazwy składników do deklaracji
  4. Udział poszczególnych surowców i składników w recepturze
  5. Uzysk gotowego produktu

 

 

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.