Międzynarodowe Targi Spożywcze SIAL

21.10.2022

W dniach od 15 do 19 października w halach paryskiego Parc des Expositions odbywały się międzynarodowe targi spożywcze SIAL. Nie mogło na nim zabraknąć polskiego stoiska mięsnego, które zostało przygotowane przez konsorcjum wszystkich organizacji mięsnych. W tym roku stoisko branżowe powstało pod przewodnictwem Polskiego Mięsa.

 Po pandemicznej przerwie event powraca do Paryża, zamieniając na pięć dni stolicę Francji w centrum rozmów o trendach i innowacjach dotyczących rynku żywności. 

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, które gromadzi w jednym miejscu i czasie to co najlepsze ze światowej branży spożywczej swoje produkty prezentuje ponad 7 tys. wystawców z całego świata, a wśród nich ponad 220 wystawców z Polski.

Udział w międzynarodowych targach spożywczych to dla czołowych producentów żywności obowiązkowy punkt na liście najważniejszych wydarzeń. 

Zainteresowanie targami było ogromne, do Paryża na rozmowy z polskimi zakładami przyjechali kontrahenci z całego Świata.

Liczymy na to, że prowadzone rozmowy przełożą się teraz na umowy, które jeszcze bardziej rozwiną nasz eksport w najbliższych miesiącach.

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.