LEXA MEAT - nowy członek zwyczajny SRW RP

19.07.2023

Firma LEXA ŁUKASZ KUCHTA, która działa na polskim rynku od 2008 roku, od lipca tego roku jest członkiem Stowarzyszenia Rzeźników i Wędliniarzy RP. Warto poznać to nowoczesne i prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, które zajmuje się między innymi pośrednictwem w handlu krajowym i międzynarodowym, w tym zakupem i sprzedażą oraz magazynowaniem surowców wieprzowych.

LEXA MEAT dysponuje flotą aut ciężarowych i dostawczych, co pozwala na odbieranie i dostarczanie towaru własnym transportem. Samochody od 3,5 do 20 ton, z zakresami temperatur od - 20°C do +2°C pozwalają przewozić świeży, jak i mrożony towar. Współpracę z magazynami w całym kraju ułatwia własna chłodnia składowa. Główną specjalnością firmy z Tczewa są różne produkty uboju i rozbioru. Dzięki ścisłej współpracy z szeroką bazą zakładów mięsnych LEXA jest w stanie zrealizować każde zamówienie swoich klientów. Współpracuje bowiem z ponad 100 zakładami mięsnymi w Polsce oraz zagranicą.

Za główne atuty pomorskiej firmy jej właściciele uznają: szeroką ofertę asortymentową, współpracę z renomowanymi producentami, możliwość dostarczenia zamówionego towaru w dowolne miejsce na życzenie klienta, rzetelność i kompetencję w podejmowanych działaniach handlowych, możliwość negocjacji warunków współpracy.

Głównym obszarem działalności LEXA MEAT jest eksport produktów spożywczych pochodzenia zwierzęcego. Firma eksportuje mięso do krajów Afryki i Dalekiego Wschodu. Współpracuje z producentami wędlin i konserw, dań gotowych i karmy dla zwierząt; zakładami mięsnymi i topialniami tłuszczów.

Siedziba LEXA Łukasz Kuchta mieści się w Tczewie. Firma posiada chłodnię składową w Smętniewie Granicznym. Ma także dwa zagraniczne biura: w Barcelonie w Hiszpanii oraz Antipolo City na Filipinach.


Wiele szczegółów na temat firmy LEXA znaleźć można na stronie internetowej https://lexa-meat.com

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.