Kolejny dzień na Targach IFFA

18.05.2022
Sześć dni dla przemysłu mięsnego - tyle czasu organizatorzy z Messe Frankfurt dali wystawcom na zaprezentowanie najnowszych rozwiązań technologicznych. Tym razem z powodu pandemii w Azji (głównie w Chinach), wojny w Ukrainie, sytuacji geopolitycznej i ekonomicznej prezentacji było mniej. Wystawcy jednak nie narzekali. Targowi goście z branży mięsnej interesowali się nowościami, a w wielu przypadkach zamawiali już w czasie targów urządzenia i produkty.
Czwarty dzień targów był doskonałą okazją, by odwiedzić także polskich wystawców, wśród których nie brakowało zrzeszonych w SRW RP.
Na targach IFFA spotkaliśmy m.in. Ewę Kowalską z Inwestelu, Aleksandrę Łozę z Nomaxu, Mariannę Kowalczuk z Vemag Polska, Joannę Kuśmirek z Firmy Nowicki,  Andrzeja  Marchewkę z Promaru, Jerzego i Mirosława Weindichów, Marka i Łukasza Pilśniaków z Ekomexu, Pawła Psiucha z Alimpu, Piotra Pranczke z Beck System Polska.
I były to wyjątkowo ciepłe i serdecznie spotkania.

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.