Europejskie Forum Rolnicze 2020

10.02.2020

Europejskie Forum Rolnicze

20-21 Marca 2020

G2A Arena, Jasionka k. Rzeszowa

www.forum-jasionka.pl

 

Europejskie Forum Rolnicze to dwa dni dyskusji i spotkań z udziałem przedstawicieli polskiej oraz międzynarodowej polityki. To również znakomita okazja, aby poznać najnowsze rozwiązania w branży rolno-spożywczej oraz narzędzia dedykowane podnoszeniu jakości produkcji. Dwie ostatnie edycje Forum zgromadziły blisko 5000 uczestników – rolników, producentów i przetwórców, członków branżowych związków rolniczych oraz organizacji z sektora spożywczego, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji naukowych i branżowych z całej Europy.

 

W ramach 3. edycji Forum zaplanowano m.in. debaty z udziałem przedstawicieli polskiej i międzynarodowej polityki, obejmujące najważniejsze zagadnienia dot. rolnictwa i produkcji rolno-spożywczej w 2020 roku. Dyskusjom towarzyszyć będą prezentacje nowoczesnych rozwiązań dla rolnictwa. Uczestnicy wydarzenia będą mogli także zapoznać się z najnowszymi technologiami oraz innowacjami m.in. w zakresie jakości produkcji rolnej, jej finansowania oraz obniżania kosztów, jak również ograniczania jej negatywnego oddziaływania na środowisko.

 

Tematy debat Forum w 2020 roku:

 

  • Wyzwania i priorytety Wspólnej Polityki Rolnej w nowej perspektywie finansowej
  • Nowoczesne metody ochrony roślin
  • Zarządzanie zasobami wodnymi w rolnictwie w obliczu zmian klimatycznych
  • Cyfryzacja i innowacje w rolnictwie i na obszarach
  • Rynki pozaeuropejskie jako szansa na rozwój polskiego przemysłu rolno-spożywczego

 

Aby wziąć udział w Forum, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.forum-jasionka.pl do dnia 16 marca lutego 2020 roku. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w Forum jest bezpłatny.

 

Europejskie Forum Rolnicze organizowane jest przez Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej we współpracy z Agro Promotion.

 

Patronat honorowy nad Europejskim Forum Rolniczym objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi RP – Jan Krzysztof Ardanowski oraz Minister Cyfryzacji – Marek Zagórski. Partnerem regionalnym wydarzenia jest Województwo Podkarpackie.

 

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.