Biuro podróży

26.03.2019

SPECJALNA OFERTA DLA STOWARZYSZENIA RZEŹNIKÓW I WĘDLINIARZY RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

Jest to oferta skierowana dla wszystkich pracowników oraz członków ich rodzin  firm i organizacji zrzeszonych w  Stowarzyszeniu Rzeźników i Wędliniarzy RP.

Wszystkie oferty są wynegocjowane na zasadach grupowych, dzięki czemu różnią się pod względem ceny nawet o 30% od ofert indywidualnych w innych biurach podróży. Dodatkowym atutem każdej oferty jest możliwość płatności ratalnej.

NA ROK 2019 mamy dla Państwa następujące propozycje wyjazdów:

Amsterdam festiwal tulipanów

Chiny - Pekin i Szanghaj

Indie - Herbata u Radży

Indyjskie ABC

Obóz Młodzieżowy Bułgaria

Obóz Młodzieżowy Czarnogóra

Wczasy Czarnogóra

Wycieczka objazdowa - Skarby Italii

 

WSPÓŁPRACA Z OGRANIZACJAMI I STOWARZYSZENIAMI

Od wielu lat współpracujemy z wieloma organizacjami  i stowarzyszeniami,  którym dedykujemy specjalnie przygotowane oferty wyjazdów dostosowane do ich wymagań oraz potrzeb. Oferty te charakteryzują się bogatym programem oraz atrakcyjną ceną.

 

O BIURZE PODRÓŻY FUNCLUB

Polski rynek turystyczny wzbogacił się o biuro podróży Funclub w 1997 roku. Od tego czasu z powodzeniem organizujemy: autokarowe wczasy wypoczynkowe w Europie, wycieczki objazdowe, obozy młodzieżowe, wyjazdy weekendowe i wyprawy do egzotycznych zakątków świata. Zbieramy doświadczenie i ciągle się rozwijamy. Inwestujemy i nawiązujemy nowe współprace. Zawsze wsłuchujemy się w potrzeby naszych podróżnych i staramy się je realizować. Dlatego nasza oferta jest tak różnorodna i elastyczna. Nie boimy się innowacyjności i oryginalności. Każdego roku podróżuje z nami ponad 40 000 zadowolonych pasażerów. To duża odpowiedzialność i jeszcze większa satysfakcja.

 

WARTOŚCI BIURA PODRÓŻY FUNCLUB

Organizujemy imprezy turystyczne mając na uwadze marzenia naszych klientów. Wierzymy, że siła firmy tkwi w pracownikach, tworzymy zespół współpracujących ze sobą pasjonatów podróży.

Naszą misją jest oferowanie wysokiej jakości usług, dbając przede wszystkim o bezpieczeństwo i komfortowe warunki wypoczynku klientów.

 

Wszystkim którzy zgłoszą się zostaną przesłane dokumenty do wypełnienia i podpisania oraz numer konta bankowego biura turystycznego, na które należy dokonywać wpłat na dany wyjazd. Informujemy również, że ze względu na duże zainteresowanie ofertami liczy się kolejność zgłoszeń.

W zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, adres mailowy, nazwa oferty, data wyjazdu.

ZGŁOSZENIA  i KONTAKT i z przedstawicielami biura odpowiedzialnymi za współpracę ze Stowarzyszeniem:

Wyjazdy na terenie Europy:  AGNIESZKA KUBCZAK MELNIK agnieszka@funclub.pl

Indie i Chiny: KATARZYNA SOBCZYK  katarzyna.sobczyk@funclub.pl

Nr telefonu: 0 694 458 186

 

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.