30 lat Piemontes

08.02.2022

30 lat PIEMONTES

Zakład Mięsny PIEMONTES, zlokalizowany w okolicach Łodzi,  działa od 1992 roku. Jego założycielem był Leszek Gamoń, którego wspierał we wszystkich działaniach jego ojciec Kazimierz, a także mama Salomea, żona Renata, a od kilku lat także dwaj synowie. Jubileusz 30-lecia firmy zajmującej się ubojem, rozbiorem i handlem mięsem wołowym, był okazją do wspomnień, podsumowań, gratulacji i radosnego świętowania.

Jubileuszowe spotkanie szefów ZM PIEMONTES, rodziny, pracowników, przedstawicieli firm współpracujących, a także licznego grona przyjaciół Leszka Gamonia odbyło się 5 lutego w Żerominie.  Podczas rocznicowego spotkania uhonorowano pracowników zakładów, którym wręczono okolicznościowe prezenty.

Na ręce prezesa firmy przekazano wiele listów gratulacyjnych, w tym od Zarządu Stowarzyszenia Rzeźników i Wędliniarzy RP,  Zarządu Cechu Rzeźników i Wędliniarzy Ziemi Łódzkiej oraz władz lokalnych. 

Pełna relacja z Jubileuszu ZM PIEMONTES, który znakomicie wpisuje się w cykl rocznicowych spotkań z okazji 100-lecia Stowarzyszenia Rzeźników i Wędliniarzy RP, ukaże się w marcowym wydaniu Bilansu Dodatniego.

BS

 

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.