Witamy w naszym gronie firmę Hitachi!

10.06.2016

Hitachi to rodzinna firma, która na polskim rynku jest od 2005 roku. W 2014 roku weszła w skład brytyjskiej spółki Hitachi Capital (UK) PLC, firmy należącej do Hitachi Group. W 2015 roku doszło do oficjalnej zmiany nazwy spółki z Corpo Flota na Hitachi Capital Polska Sp. z o. o.

HCPL zapewnia swoim Klientom rozwiązania flotowe, dbając o bezpieczeństwo, mobilność i satysfakcję użytkowników firmowych flot. W celu zapewnienia sprawnej realizacji podstawowych zadań biznesowych, firma skupia się na znalezieniu najlepszego rozwiązania. Jak zapewnia, najważniejsze jest zadowolenie Klienta. Dlatego Hitachi dostosowuje się do sytuacji, stosowanych praktyk i preferencji, oferując takie rozwiązania jak np.;

  • Wynajem długoterminowy (pojazdy osobowe i dostawcze),
  • Leasing finansowy i operacyjny,
  • Zarządzanie flotą Klienta (administracja),
  • „Zatankuj i ciesz się jazdą”,
  • Wynajem krótkoterminowy,

lub hybrydy powyższych, co ma szczególne znaczenie w okresie zmiany modelu posiadania bądź zarządzania flotą.  

HCPL zatrudnia ponad 40 osób i zarządza flotą ponad 6 300 pojazdów. Pracownicy stanowią grupę zaangażowanych i doświadczonych profesjonalistów. Firma skupia się przede wszystkim na dostarczaniu usług na najwyższym poziomie, aby rosnąć i rozwijać nowe produkty i kompetencje wspólnie z zadowolonymi i lojalnymi klientami. W roku 2015 w Badaniu Satysfakcji Klientów przeprowadzonym przez Instytut Keralla Research, firma uzyskała maksymalne noty m.in. za: jasne zasady, elastyczność oraz kompetencje, a ponad 96% klientów poleciłoby ich usługi innym i podpisałoby ponownie umowę. Potwierdza to świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Jak można dowiedzieć się ze strony internetowej firmy:

„Wnikliwie analizujemy Państwa potrzeby i odpowiadamy na nie budując partnerskie relacje i współpracę opartą na hołdowanych przez nas wartościach. Pragniemy pomagać w rozwoju Państwa biznesów, asystując w obszarze, na którym doskonale się znamy.”

 

Hitachi Capital Polska Sp. z o. o.

ul. Palisadowa 20/22,

01-940 Warszawa,

tel. 22 833 77 44,

www.hitachicapital.pl

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.