Promar wspiera talenty

29.06.2015

Promar został tytularnym sponsorem Maksa Kaśnikowskiego, najlepszego polskiego zawodnika w tenisie ziemnym do lat 12. Umowa sponsoringowa została podpisana na rok. Promar jest pierwszą firmą z branży spożywczej, która podjęła decyzję o finansowaniu treningów i występów młodego tenisisty.

- Od wielu lat organizujemy branżowe mistrzostwa w tenisie ziemnym, wspierając tym samym sportową integrację pracowników zaprzyjaźnionych z nami firm. Cieszę się, że podjęliśmy kolejny krok w ramach naszej sportowej aktywności i możemy pomóc rozwijać się młodemu, niezwykle utalentowanemu zawodnikowi – mówi Andrzej Marchewka, prezes zarządu Promar PPH sp. z o.o. – Maks zagrał w symbolicznym meczu otwarcia naszego turnieju, który odbył się w Olsztynie. Wierzymy, że nasi biznesowi partnerzy zauważą Maksa i dołączą do nas w sponsorowaniu jego sportowych wysiłków, a co za tym idzie sukcesów.

Maks Kaśnikowski jest zawodnikiem klubu KT Legia i odnosi sukcesy w turniejach tenisowych, organizowanych przez Polski Związek Tenisowy oraz Tennis Europe. Jest Mistrzem Polski w grze pojedynczej i deblu do lat 12. Jeden z większych tegorocznych sukcesów Maksa to zwycięstwo w turnieju The Longines Future Tennis Aces i awans do światowych finałów Longines Future Tennis Aces w Paryżu w trakcie turnieju French Open na kortach Rolanda Garrosa.

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.