Konkurs „Teraz Polska” – wydłużony termin zgłoszeń

25.01.2016

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego przedłużatermin nadsyłania zgłoszeń do Konkursu „Teraz Polska” do 5 lutego. Tegoroczna edycja Konkursu odbywa się w 3 kategoriach: dla produktów i usług, dla gmin oraz dla przedsięwzięć innowacyjnych.

Do Konkursu „Teraz Polska” mogą przystąpić firmy, zgłaszając produkty lub usługi o wysokiej jakości i innowacyjności. Organizowane są również oddzielne edycje dla gmin oraz jednostek badawczych, których innowacje zostały wprowadzone na rynek. Nabór zgłoszeń konkursowych został przedłużony do 5 lutego br.

Według wyników badań ponad 70 proc. ankietowanych uważa, że znak „Teraz Polska” kojarzony jest z wysoką jakością produktu, a aż 81 proc. klientów, którzy spotkali się z Godłem „Teraz Polska” na oferowanych produktach, zdecydowało się na ich zakup. Laureaci Konkursu otrzymując prawo do posługiwania się Godłem „Teraz Polska”, zyskują więc skuteczne narzędzie promocji firmy oraz budowania jej prestiżu wśród konsumentów, kontrahentów, partnerów biznesowych oraz w otoczeniu społecznym.

- To ostatnia szansa, by zgłosić się do tegorocznej edycji Konkursu „Teraz Polska”.  – mówi Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego.  – Od dotychczasowych laureatów wiemy, jak wiele korzyści przynosi posługiwanie się Godłem „Teraz Polska”. Zachęcam więc wszystkich przedsiębiorców, wszystkie firmy, zarówno te duże, jak i mniejsze, by spróbować swoich sił w Konkursie. To ogromna szansa, by zdobyć gwarancję najwyższej jakości dla swoich produktów i usług. – dodaje.

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” od ponad 25 lat promuje polską przedsiębiorczość, innowacyjne metody produkcji i zarządzania oraz wspiera firmy w budowaniu i umacnianiu ich marek. Poprzez liczne inicjatywy edukuje również konsumentów w kształtowaniu patriotycznych postaw zakupowych. Wysoki prestiż Godła „Teraz Polska” umacniają: przejrzyste procedury konkursowe, kompetencja i niezależność ekspertów, a także obiektywizm członków Kapituły Konkursu działającej pod przewodnictwem prof. Michała Kleibera. Nad prawidłowością działań Fundacji czuwa Rada, pod przewodnictwem Andrzeja Arendarskiego, prezesa Krajowej Izby Gospodarczej.

Szczegółowe informacje dotyczące Konkursu "Teraz Polska" oraz regulamin znajdują się na stronie internetowej Fundacji: www.terazpolska.pl.

 

Kontakt:

Izabela Girtler

mail: igirtler@art-media.com.pl

tel: 609 433 233

 

Maciej Sosnowski

mail: msosnowski@art-media.com.pl

tel: 665 940 009

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.