Ubojnia Rytel

Ubojnia Rytel

Ubojnia Zwierząt Robert Rytel

Podgórze, ul. Polna 4

18-400 Łomża

Tel: 86 216 66 50

 Fax: 86 216 23 40

email: biuro@ubojniarytel.pl

www.ubojniarytel.pl

Ubojnia Rytel jest producentem Polskiej półtuszy wieprzowej Rytel wyróżnionej Godłem Teraz Polska. Firma wypracowała znaczącą i stabilną pozycję na polskim rynku mięsnym. Od 24 lat dostarczamy najwyższej jakości półtusze wieprzowe do najlepszych polskich zakładów – liderów branży mięsnej. W  2021 roku wprowadziliśmy na rynek około 2 miliony sztuk półtusz. Niespotykane dotąd w Polsce rozwiązania takie jak: automatyzacja procesów, komputerowe sortowanie oraz w pełni automatyczna ekspedycja towarów zastosowane w Ubojni Rytel świadczą o innowacyjności oraz nakierowaniu na spersonalizowane potrzeby klientów. Wartość i jakość produktu potwierdzają zadowoleni kontrahenci, a także zdobyte certyfikaty  – IFS Food oraz certyfikat Światowej Organizacji Zdrowia Zwierząt OiE. Ubojnia Rytel jest jedynym w Polsce zakładem posiadającym to wyróżnienie za utrzymanie wysokiego poziomu dobrostanu zwierząt. Firma aktywnie współpracuje z Unią Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego, hodowcami trzody, a także uczestniczy w Systemie Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP.

Nasza strategia rozwoju na kolejne lata zakłada wypromowanie nowej rozpoznawalnej wśród klientów detalicznych marki. Polska Półtusza Wieprzowa Rytel będzie surowcem do produkcji mięsa kulinarnego i produktów convenience w najwyższych w Polsce standardach higienicznych.

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.