PROMAR PPH SP. Z .O.O.

PROMAR PPH SP. Z .O.O.

Jesteśmy producentem dodatków do żywności oraz partnerem wiodących światowych producentów maszyn i urządzeń. Wieloletnie doświadczenie i zaawansowanie technologiczne gwarantuje klientom Promar współpracę z wiodącym dostawcą dla przemysłu spożywczego. Od 29 lat jesteśmy partnerem sukcesu naszych Klientów, dostarczając im naszą stabilność, powtarzalność i dostęp do wyjątkowej wiedzy.

 • 29lat doświadczenia rynkowego
 • 3 główne obszarydziałań biznesowych:
  • przyprawy i dodatki dla przetwórstwa spożywczego
  • maszyny i urządzenia
  • serwis i sprzedaż części zamiennych
 • ponad 230 pracowników
 • 2 zakłady produkcyjne (Zawiercie i Kalisz), certyfikatBRC v.7
 • własny Dział Rozwoju, Laboratorium i Centrum Aplikacyjne
 • nowoczesneCentrum Serwisowe.

Nasza oferta:

DODATKI SMAKOWE

Innowacyjne mieszanki smakowe, aromaty, marynaty i sosy - harmonijne kompozycje smaków bez alergenów i komponentów E do zadeklarowania w wykazie składników.

DODATKI FUNKCJONALNE

Rozwiązania komponowane w oparciu o najwyższej jakości surowce, o ograniczonej do minimum ilości komponentów E, pozwalają kreować nowe trendy w produkcji wyrobów spożywczych.

MATERIAŁY POMOCNICZE

Reprezentujemy na terenie Polski najlepszych światowych producentów materiałów opakowaniowych: klipsów, pętelek, osłonek sztucznych i naturalnych.

MASZYNY

Rozwiązania światowych liderów w produkcji maszyn dla przemysłu spożywczego to najwyższa innowacyjność i gwarancja bezpieczeństwa. Sprawdzone technologie, którym można zaufać.

CENTRUM SERWISOWE

Doskonale wyposażone Centrum Serwisowe, nowoczesny sprzęt, zespół doświadczonych specjalistów oraz bogaty zapas oryginalnych części zamiennych i podzespołów - to właśnie Serwis Promar. Posiadamy zautomatyzowany magazyn części zamiennych zawierający ponad 20.000 indeksów! Okresowe przeglądy, naprawy bieżące, remonty kapitalne wraz z całodobowym doradztwem awaryjnym są dopełnieniem naszej oferty.

30 lat doświadczenia rynkowego:

Nasza historia rozpoczyna się w 1989 r, gdy Andrzej Marchewka powołuje do życia firmę Promar, której celem staje się kompleksowe zaopatrzenie rodzimego przetwórstwa mięsnego.

Od pierwszej chwili związujemy się z czołowymi na świecie producentami maszyn i urządzeń. Ich wieloletnie doświadczenie i zaawansowanie techniczno-technologiczne w połączeniu z rzetelną i kompetentną obsługą Klienta przez polską kadrę pozwala w krótkim czasie uczynić z Promaru wiodącego dostawcę dla przemysłu mięsnego.

Ugruntowaniem pozycji naszej firmy okazuje się rok 1999, gdy wchodzimy w struktury Poly-clip System - światowego lidera systemów klipsujących, zyskując w ten sposób międzynarodowe wsparcie, dostęp do doświadczeń ze wszystkich kontynentów oraz mając finansowe zaplecze jednego z największych koncernów branżowych.

W 2012 r. przejmujemy firmę BJ Products – producenta mieszanek przyprawowych. Kolejny krok to uruchomienie w 2015 r. nowoczesnego Zakładu Produkcyjnego w Zawierciu – 6000m2 powierzchni użytkowej, certyfikacja BRC, zarządzanie metodą QRM, nowoczesny system zarządzania alergenami.

Dla jeszcze bardziej efektywnego i kompleksowego wsparcia klientów, w marcu 2017otworzyliśmy nowy obiekt Centrum Serwisowego Promar i przenieśliśmy oddział firmy z Rybnika do Czerwionki-Leszczyn.

Obecnie rozpoczęliśmyrozbudowę zakładu produkcyjnego w Zawierciu.

Ciągła ewolucja rynku, to również dostosowywanie się struktur i oferty Promaru do aktualnych wymogów. Dzięki naszej długoletniej historii, konsekwencji w dążeniu do najwyższej jakości obsługi, jesteśmy wiarygodnym partnerem handlowym, któremu zaufały już tysiące klientów w Polsce oraz zagranicą. Wraz z sukcesem naszych Klientów stajemy się Partnerem ich Sukcesu.

Zapraszamy na www.promar.pl

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.