FUNCLUB biuro podróży

FUNCLUB biuro podróży

O BIURZE PODRÓŻY FUNCLUB

Polski rynek turystyczny wzbogacił się o biuro podróży Funclub w 1997 roku. Od tego czasu z powodzeniem organizujemy: autokarowe wczasy wypoczynkowe w Europie, wycieczki objazdowe, obozy młodzieżowe, wyjazdy weekendowe i wyprawy do egzotycznych zakątków świata. Zbieramy doświadczenie i ciągle się rozwijamy. Inwestujemy i nawiązujemy nowe współprace. Zawsze wsłuchujemy się w potrzeby naszych podróżnych i staramy się je realizować. Dlatego nasza oferta jest tak różnorodna i elastyczna. Nie boimy się innowacyjności i oryginalności. Każdego roku podróżuje z nami ponad 40 000 zadowolonych pasażerów. To duża odpowiedzialność i jeszcze większa satysfakcja.

WSPÓŁPRACA Z OGRANIZACJAMI I STOWARZYSZENIAMI

Od wielu lat współpracujemy z wieloma organizacjami  i stowarzyszeniami,  którym dedykujemy specjalnie przygotowane oferty wyjazdów dostosowane do ich wymagań oraz potrzeb. Oferty te charakteryzują się bogatym programem oraz atrakcyjną ceną.

 

WARTOŚCI BIURA PODRÓŻY FUNCLUB

Organizujemy imprezy turystyczne mając na uwadze marzenia naszych klientów. Wierzymy, że siła firmy tkwi w pracownikach, tworzymy zespół współpracujących ze sobą pasjonatów podróży.

Naszą misją jest oferowanie wysokiej jakości usług, dbając przede wszystkim o bezpieczeństwo i komfortowe warunki wypoczynku klientów.

 

SPECJALNA OFERTA DLA STOWARZYSZENIA RZEŹNIKÓW I WĘDLINIARZY RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

Jest to oferta skierowana dla wszystkich pracowników oraz członków ich rodzin  firm i organizacji zrzeszonych w  Stowarzyszeniu Rzeźników i Wędliniarzy RP.

Wszystkie oferty są wynegocjowane na zasadach grupowych, dzięki czemu różnią się pod względem ceny nawet o 30% od ofert indywidualnych w innych biurach podróży. Dodatkowym atutem każdej oferty jest możliwość płatności ratalnej.

 

NA ROK 2019 mamy dla Państwa następujące propozycje wyjazdów:

Amsterdam festiwal tulipanów

Chiny - Pekin i Szanghaj

Indie - Herbata u Radży

Indyjskie ABC

Obóz Młodzieżowy Bułgaria

Obóz Młodzieżowy Czarnogóra

Wczasy Czarnogóra

Wycieczka objazdowa - Skarby Italii

Wszystkim którzy zgłoszą się zostaną przesłane dokumenty do wypełnienia i podpisania oraz numer konta bankowego biura turystycznego, na które należy dokonywać wpłat na dany wyjazd. Informujemy również, że ze względu na duże zainteresowanie ofertami liczy się kolejność zgłoszeń.

W zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, adres mailowy, nazwa oferty, data wyjazdu.

ZGŁOSZENIA  i KONTAKT i z przedstawicielami biura odpowiedzialnymi za współpracę ze Stowarzyszeniem:

Wyjazdy na terenie Europy:  AGNIESZKA KUBCZAK MELNIK agnieszka@funclub.pl

Indie i Chiny: KATARZYNA SOBCZYK  katarzyna.sobczyk@funclub.pl

Nr telefonu: 0 694 458 186

 

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.