Forever Works

Forever Works

Razem zaczniemy budować przewagę konkurencyjną tak, aby Twoja firma mogła skalować swój biznes. Pracownicy z południowych stanów Indii wypełnią lukę na rynku i stworzą nowe potencjały dla rozwoju Twojej Firmy.

 

Forever Works to firma specjalizująca się w selekcji i rekrutacji obywateli z południowych stanów Indii, którzy posiadają wiele wartościowych cech. Nasi kandydaci do pracy są niezwykle zdeterminowani i wykazują wysoki stopień motywacji. Dodatkowo, posiadają biegłą znajomość języka angielskiego, co umożliwia im efektywną komunikację. Są bardzo mobilni, elastyczni i gotowi dostosować się do różnych warunków i wymagań pracy. Ponadto, mają niskie oczekiwania płacowe, co przekłada się na korzystne rozwiązania finansowe dla pracodawcy. Dla kandydatów z południowych stanów Indii, ciężka praca jest wartością w ich kulturze. To sprawia, że są niezwykle rzetelni i lojalni wobec pracodawcy, co wpływa na stabilność i długoterminowość zatrudnienia. Dzięki ich zaangażowaniu i wysokiej manualności, pracodawcy mogą na nich polegać, co znacząco poprawia jakość i ilość wykonywanej pracy.

 

Nasza usługa: W pełni kompleksowa obsługa dostarczania kandydatów do pracy z południowych stanów Indii do Polskich przedsiębiorców.

1. Selekcja i rekrutacja: Nasza firma podpisuje umowę o rekrutację z Zamawiającym i przygotowuje niezbędne dokumenty na podstawie specyfikacji. Następnie przeprowadzamy proces selekcji i rekrutacji kandydatów pod dokładne preferencje Zamawiającego, co pozwala utrzymać bardzo niski współczynnik migracji naszych kandydatów. Czas realizacji tego procesu wynosi maksymalnie 15 dni.

2. Zezwolenia na pracę: Oferujemy usługę wytypowania renomowanej kancelarii prawnej, która składa potrzebne dokumenty do właściwego Urzędu Wojewódzkiego w imieniu Zamawiającego. Dzięki nadzorowi doświadczonych prawników, proces legalizacji pozwoleń jest monitorowany, co umożliwia zachowanie terminów realizacji, nawet do 30 dni.

3. Uzyskiwanie wiz i koordynacja przylotów: Po uzyskaniu pozwoleń na pracę, przygotowujemy zestawy dokumentów w imieniu Zamawiającego i wysyłamy je do Ambasady RP. Następnie, dostosowując się do obowiązujących procedur wizowych, organizujemy spotkania kandydatów w celu złożenia aplikacji wizowych. Po otrzymaniu wiz, koordynujemy kalendarz przylotów i odbiorów kandydatów z lotniska. Cały ten proces trwa maksymalnie 45 dni.

Dawid Ittrich 
Project Manager

Forever Works Sp. z o.o.

tel: +48 509 437 063

mail: dawid.ittrich@foreverworks.eu

ul. Twarda 18 
00-105 Warszawa 

www.foreverworks.eu

 

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.