Ekomex

Ekomex

Firma Ekomex Pilśniak została założona w 1998 roku w oparciu o wieloletnie doświadczenie w serwisie i naprawie maszyn w połączeniu ze znajomością technologii produkcji mięsa. Od 1999 roku projektujemy i produkujemy maszyny dla przemysłu spożywczego pod własną marką Ekomex. Produkowane przez nas maszyny dorównują najwyższym standardom światowym.

Nasze motto Potęga Możliwości związane jest z dostosowaniem produktów do wymagań Klienta, aby zrobić to:

Lepiej - zaprojektujemy i dostosujemy urządzenie do twoich potrzeb.
Szybciej - będziemy realizować wszystkie twoje sugestie i wskazówki.
Sprawniej - przeprowadzimy wszystkie serwisy.

Profesjonalny i doświadczony zespół pracowników czuwa nad wdrożeniem do realizacji produktów spełniających najwyższe wymagania funkcjonalne, higieniczne i jakościowe. Służą temu bardzo dobrze wyposażone stanowiska produkcyjne, montażowe oraz system kontroli jakości obejmujący poszczególne etapy produkcji oraz dostawców części i podzespołów ( Firma Ekomex Pilśniak wdrożyła i stosuje System Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2009). Także stosowanie najnowocześniejszych technologii (cięcie plazmowe, laserowe, Water Jet), obróbki strumieniowej czy numerycznych obrabiarek CNC sprawia, że nasze urządzenia cieszą się zasłużonym uznaniem klientów w kraju, Europie i na innych kontynentach (Azja, Afryka, USA).

 

Informacje:

 • Adres
  EKOMEX – PILŚNIAK Sp. z o.o.  Sp. k
  42-140 Panki
  ul. Częstochowska 49a
  woj. śląskie
 • Nr telefonu: +48 34 317 94 80
 • E-mail: ekomex@ekomex.com.pl
 • Strona www: www.ekomex.com.pl

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.