Dadaux Polska Sp. z o.o.

Dadaux Polska Sp. z o.o.

ODDZIAŁ W POLSCE
DADAUX POLSKA SP. Z O.O
UL. DŁUGOSZA 37 98-300 WIELUŃ

Tel. +48 43 843 07 65  | +48 501 390 005
dadaux@dadaux.pl    www.dadaux.pl

 

Urządzenia przetwórstwa mięsnego

Oferta firmy Dadaux Technologies to profesjonalne urządzenia przeznaczone dla branży przetwórstwa mięsnego. Zajmujemy się produkcją takich maszyn jak: kuter do mięsa, mieszarka do farszu, nadziewarka do kiełbasy, piła do kości, czy wilk do mięsa. Wykorzystujemy do ich wykonania wysokiej jakości materiały – odporne na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, wytrzymałe w obliczu intensywnej eksploatacji, a także bezpieczne w kontakcie z artykułami spożywczymi.

Koncentrując się na tej wąskiej dziedzinie produkcji oraz stale pracując nad rozwojem kompetencji pracowników i zaawansowaniem technologicznym naszego parku maszynowego dbamy o jakość gotowych urządzeń. Stale też poszukujemy nowych rozwiązań, dzięki którym nadziewarka do kiełbas elektryczna, hydrauliczna, tłokowa lub mieszałka do mięsa będą w pełni odpowiadały współczesnym potrzebom użytkowników. Zyskaliśmy wysoką pozycję w branży na rynku europejskim i sumiennie pracujemy nad jej utrzymaniem.

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.