Bisar

Bisar

Bisar S.A.

ROZBRAT 6 /18
00-451 Warszawa

 

Kim jesteśmy?

Specjalizujemy się w procesach outsourcingu w wielu branżach – zarówno w Polsce, jak i innych krajach już od ponad 10 lat. Posiadamy wieloletnie doświadczenie stawiając na indywidualne podejście i zapewniając kompleksowe wsparcie. Działamy zgodnie z aktualnymi wymaganiami przejmując pełen nadzór na procesami.

Jak działamy?

Optymalizujemy procesy wewnątrz Twojej firmy – w wyznaczonym przez Ciebie zakresie, w sposób dopasowany do Twoich oczekiwań i możliwości. Nasze usługi są szyte na miarę, bo wierzymy, że rozwiązania idealne dla każdego nie istnieją. Stawiamy na indywidualne podejście oparte na analizie Twoich potrzeb. Działamy zgodnie z procedurami obowiązującymi w Twoim kraju.

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.