BECK CLIP SYSTEMS Sp. z o.o.

BECK CLIP SYSTEMS Sp. z o.o.

BECK Clip Systems Sp. z o.o. (dawniej MAGA) jest firmą rodzinną, która od ponad 20 lat produkuje w Polsce pełen zakres klipsownic dla przemysłu przetwórstwa mięsnego. W 2018 roku MAGA dołączyła do austriackiej grupy BECK, założonej w 1904 roku znanej z produkcji elementów złącznych oraz aluminiowych klipsów.

Aktualnie oferujemy pneumatyczne klipsownice stołowe jednorzędowe, dwurzędowe, półautomaty oraz automaty klipsujące dopasowane do każdego typu produkcji. Uzupełnieniem asortymentu jest kotleciarka MAGA, która doskonale sprawdza się w hotelarstwie, gastronomii, przy produkcji wyrobów garmażeryjnych oraz jako wyposażenie własnych czy patronackich stoisk mięsnych.

Połączenie atutów polskiej firmy produkcyjnej, znanej od początku działalności z bardzo dobrej jakości urządzeń, z możliwościami i know-how austriackiej grupy BECK, pozwoliło na stworzenie kompleksowej oferty klipsownic i klipsów. Produkcja w zakładzie zlokalizowanym w Komornikach pod Poznaniem, gwarantuje konkurencyjne ceny zarówno urządzeń jak i części zamiennych, które na terenie kraju dostarczane są do naszych klientów w ciągu 24h.

Więcej informacji na temat oferty można znaleźć pod adresem: www.beck-maga.pl

BECK Clip Systems Sp. z o.o.

Ul. Matowa 21/2

62-052 Komorniki

Sprzedaż: tel. 690 001 721

maga@beck-maga.pl

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.