Arena Group

Arena Group

Arena Advisory

Jesteśmy grupą spółek doradczych, które zapewniają kompleksowe wsparcie w istotnych obszarach działalności naszych klientów z zakresu:

 

Pomagamy podmiotom z branży mięsnej sfinansować inwestycje dzięki efektywnemu wykorzystywaniu ulg podatkowych i dofinansowań.

Zajmujemy się postępowaniami sądowymi w zakresie podatkowym i ochroną osób zarządzających przed odpowiedzialnością karna skarbowa.

Wdrażamy nowoczesne technologie w zakresie digitalizacji procesów księgowych, kadrowych, obiegu dokumentów i robotyzacji m.in.: automatyzacji procesu weryfikacji kontrahentów pod kątem list sankcyjnych czy automatyzacji raportowań finansowych i zarządczych.

Prowadzimy procesy restrukturyzacyjne i planowania podatkowego, w tym grup międzynarodowych oraz firm rodzinnych.

Weryfikujemy czy powstały obowiązki z zakresu cen transferowych. Pomagamy w analizie, audycie oraz ustalaniu poprawności rozliczeń między podmiotami w ramach grup kapitałowych.

Oferujemy komplementarne i nastawione na efekt rozwiązania, od analizy, poprzez rekomendację, aż po finalne wdrożenie. Precyzyjnie dobieramy narzędzia, a zespoły naszych doradców obejmują ekspertów z różnych dziedzin podatków, prawa i księgowości. Budujemy realną wartość dla Państwa organizacji.

Arena Tax
BUDYNEK KLIWER
ul. Bukowińska 22B
02-703 Warszawa

tel.: +48 22 102 20 30

e-mail: office@arenaadvisory.com

LinkedIn

www.arenaadvisory.com

Zobacz nasze doświadczenie – Prezentacja wsparcia dla branży mięsnej

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.