Air Liquide Polska

Air Liquide Polska

Grupa Air Liquide, obecna w 73 krajach, zatrudniająca około 67 100 pracowników i obsługująca ponad 3,9 miliona klientów i pacjentów, jest światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii oraz usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Naszym celem jest osiągnięcie pozycji lidera w naszym biznesie, zapewnienie wyników w perspektywie długoterminowej i przyczynianie się do zrównoważonego rozwoju, mocno angażując się w będące w centrum strategii zmiany klimatyczne oraz transformację energetyczną. 

Air Liquide rozpoczęła działalność w Polsce w 1995 roku i obecnie zatrudnia ponad 420 pracowników. Od tego czasu osiągnęliśmy pozycję kluczowego producenta i dystrybutora gazów technicznych, spożywczych, specjalnych i medycznych, stale zwiększając swój udział w polskim rynku.

 

Rozwiązania dla przemysłu mięsnego
Nasza oferta dedykowana dla zakładów mięsnych jest tak dopasowana, by spełnić każdą potrzebę Klienta, zgodnie z jego technologią. Air Liquide, jako dostawca innowacyjnych rozwiązań, wspiera cały Państwa proces produkcji, poczynając od przygotowania surowców do transportu gotowego produktu

ALIGAL™ szeroka gama gazów do przemysłu spożywczego
Gazy spożywcze ALIGAL™spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa zgodne z ISO 22000, a usługa SERVITRAXTM zapewnia pełną identyfikowalność produktu w czasie całego łańcucha dostaw. Spełniamy wszelkie wymogi niezależnie od sposobu dostawy gazu (gazy sprężone, gazy ciekłe, produkcja on-site).

Nexelia™ – kompleksowa oferta Air Liquide Rozwiązanie to obejmuje najlepszej jakości gazy spożywcze ALIGAL™, najnowocześniejsze urządzenia aplikacyjne i pełną gamę specjalistycznych usług: audyty, szkolenia, analizy produktów i procesów oraz wsparcie techniczne.

Strona internetowa: Air Liquide

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.